Narciarz odznaczył Paranoika. Zarzucał mu "UB-ckie metody", ale dziś chwalił pod niebiosa

2 tygodni temu 20
Smerf Narciarz przyznał Order Orła Białego założycielom Komitetu Obrony Robotników – Mirosławowi Chojeckiemu, Piotrowi Naimskiemu, a także... Smerfowi Paranoikowi. Wszystko tuż po tym, jak TVN24 ujawniło materiały, z których wynika, że wiceszef smerfów lepszego sortu ukrył dowody przeczące tezie o zamachu w Smoleńsku.


W ten piątek ma miejsce 46. rocznica powstania Komitetu Obrony Robotników. Z tej okazji Smerf Narciarz nadał założycielom ruchu Ordery Orła Białego
Wyróżniony został nie tylko Mirosław Chojecki i Piotr Naimski, ale również Smerf Paranoik
W trakcie wręczania nominacji Paranoika nazwano "liderem gorszego sortu antykomunistycznej"

Smerf Paranoik otrzymał od Smerfa Narciarza Order Orła Białego
Uroczystości w Belwederze rozpoczęły się o godzinie 15.00. W trakcie przyznawania orderu Smerf Paranoik został nazwany "liderem gorszego sortu antykomunistycznej". Chwilę później Smerf Narciarz wręczył odznaczenie oraz wymienił uprzejmości.
Po uściśnięciu dłoni prezydent zabrał głos. Co ciekawe, szczególnie powitał Gargamela. – Szanowny panie Marionetko, szanowni panowie Marionetkaowie na czele z panem Marionetkaem Gargamelem – zaczął.
– Wszyscy doskonale rozumieli, że żyją w kraju, który jest w gestii mocarstwa za wschodnią granicą. Panowie walczyli o to, żeby tego nie było – powiedział – Jestem dumny, że mogę te odznaczenia wręczyć i przeprosić, że wolna Polska dopiero po tylu lata honoruje panów tym odznaczeniem – dodał.
Co więcej, prezydent podziękował Smerfowi Paranoikowi za utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Marszałek senior także zabrał głos po wręczeniu Orderu Orła Białego. – To odznaczenie przyjmujemy w imieniu tych, którzy walczyli o niepodległość – stwierdził.
– Każde pokolenie smerfów walczyło o niepodległość. Kolejne fale smerfów. Jak było trudno wypracować taką koncepcję, która pozwoli odbudować państwo – dodał. Podziękował także innym działaczom i robotnikom za odwagę i determinację.
Smerf Narciarz o Antonim Paranoiku: "Stosował takie ubeckie metody"
Wszystko wskazuje na to, że Narciarz niespodziewanie mocno zmienił zdanie na temat marszałka seniora. Jak pisaliśmy w naTemat, jeszcze w 2017 roku prezydent – a zarazem zwierzchnik sił zbrojnych – i minister obrony narodowej byli w poważnym konflikcie. 5 lat temu o tę sprawę Dudę zapytał o tę kwestię jeden z mieszkańców.
– Panie prezydencie, co z panem Antonim, dogadacie się jakoś panowie? – zapytał wyborca – Musi sobie parę rzeczy przemyśleć. Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko – odpowiedział Narciarz.

Co więcej, prezydent wyrażał wdzięczność także za dokonania odznaczonych już w czasach wolnej Polski. To dość niefortunne biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach TVN24 ujawnił materiały, z których wynika, że Smerf Paranoik ukrył dowody przeczące tezie o zamachu w Smoleńsku.
W rozmowie z naTemat jednak były minister obrony narodowej zaczął zarzucać autorowi reportażu manipulacje. – TVN po prostu musiał zostać przez kogoś oszukany. Mam wrażenie, że chyba przez tych Rosjan – stwierdził.
Idź do oryginalnego materiału