Mocne słowa Michała Chmielewskiego: Ależ nisko upadł nasz parlamentaryzm i prawdopodobnie społeczeństwo

4 tygodni temu

Michał Chmielewski skomentował wybryki posła Dariusza Mateckiego, który wykazując się kompletnym brakiem odpowiedzialności chodził po dachu Sejmu.

– Jakież to symboliczne wszystko. Zupełny brak szacunku i poczucia odpowiedzialności u osoby, która winna świecić przykładem i dla której największym zaszczytem, winno być reprezentowanie swoich wyborców w Sejmie – pisze Chmielewski.Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ależ nisko upadł nasz parlamentaryzm i prawdopodobnie w dużej części nasze społeczeństwo, skoro takich przedstawicieli toleruje tysiące wyborców. Ależ smutna jest historia naszej polityki w ostatniej dekadzie. Jest to czas braku poszanowania dla prawa, zasad etycznych i moralnych czy też konstytucji. Posłem dzisiaj może być każdy, kto dostanie dobre miejsce na liście i wykaże się potrzebnymi danej partii cechami. Niestety dla dużej części naszego społeczeństwa, te cechy to: bezczelność, niski poziom zdolności poznawczych oraz brak kręgosłupa moralnego. Śmiechy i kłamstwa wypowiadane wprost do kamery oraz prosto w oczy prowadzącemu wywiad dziennikarzowi, aż biją po oczach. – podsumowuje.

Jakież to symboliczne wszystko. Zupełny brak szacunku i poczucia odpowiedzialności u osoby, która winna świecić przykładem i dla której największym zaszczytem, winno być reprezentowanie swoich wyborców w sejmie. Ależ nisko upadł nasz parlamentaryzm i prawdopodobnie w dużej części nasze…

— Michał Chmielewski (Ten_Psycholog) (@Ten_Psycholog) June 14, 2024

Idź do oryginalnego materiału