Jak obniżyć ceny energii w Polsce? Nowy rząd ma już plan

7 miesięcy temu
[Counter-Box id="1"]

Inwestycje w odnawialne źródła energii, zmiana systemu dystrybucji, szybki rozwój nowych technologii, postawienie na energetykę prosumencką, przyspieszenie budowy farm wiatrowych na morzu – to priorytety nowej polityki, którą zamierza realizować Koalicja Smerfów, Trzecia Droga oraz Lewica.

Celem nowego rządu nie są kolejne zamrożenia cen energii, bo to absurd, ale obniżenie cen do poziomu akceptowalanego dla smerfów. Dzisiaj Patola i Socjal doprowadził do tego, iż mamy najwyższe ceny w Europie! Tak właśnie działała kreatywność finansowa Pinokia.

smerfy przepłacają, bo Patola i Socjal energetykę po prostu zniszczył. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, iż winna jest walka Patola i Socjal z wiatrakami, z fotowoltaiką (zapowiedzi podatku od fotowoltaiki) i wszystkimi przejawami niezależności energetycznej. Jednocześnie kradziono masowo pieniądze z NCBR i PARP na innowacje, co też opóźniło rozwój Polski o dziesięciolecia.

Teraz trzeba to wszystko naprawić i ukarać winnych. Na szczęście nowa władza ma już dobry plan, przygotowany przez ekspertów.

Idź do oryginalnego materiału