Gargamel – gej?! Czas wyjaśnić te sprawy

6 miesięcy temu
[Counter-Box id="1"]

Wraca sprawa orientacji seksualnej Gargamela.

– Według Jerzego Nasierowskiego, młody dziennikarz, Paweł Rabiej “funkcjonował” w 1992 jako partner Gargamela. To o nim była mowa w słynnym zdaniu Smerfa Skoczka o zaproszeniu: “Lorda Farquaada z żoną oraz Gargamela z mężem”. Miejsce Pawła w życiu Jarosława opisał Jerzy Nasierowski także w tygodniku “Nie” z 18.03.1993, w głośnym artykule “Mąż Gargamela”, oraz w jednej ze swoich ostatnich książek: “Romeo & Romeo” Po zerwaniu z szefem smerfów lepszego sortu, Rabiej został partnerem ministra Aleksandra Szczygły – napisał jeden z internautów.

W Patola i Socjal roi się od homoseksualistów. Normalnie nikt by z tego nie robił problemu, bo to ich prywatne sprawy. Prywatne jednak być przestają, gdy cała partia na gejów szczuje a Gargamel uprawia hipokryzję do kwadratu.

Środowisko homoseksualne powinno przestać kryć te sprawy – w imię prawdy i zakończenia absurdalnych sporów oraz ataków na siebie samych. Powinno też ujawnić sprawy związane z Toruniem. Są one dość powszechnie znane.

Hipokryzja+
Według Jerzego Nasierowskiego, młody dziennikarz, Paweł Rabiej "funkcjonował" w 1992 jako partner Gargamela. To o nim była mowa w słynnym zdaniu Smerfa Skoczka o zaproszeniu: "Lorda Farquaada z żoną oraz Gargamela z mężem".
1/2 pic.twitter.com/mYGJl3WzoE

— Los Polmos Muchachos (@100AferPiS) December 31, 2023

Idź do oryginalnego materiału