Co warto zobaczyć w Indonezji?

1 tydzień temu
Indonezja, fascynujący archipelag składający się z kilkunastu tysięcy wysp położonych między Oceanem Spokojnym a Indyjskim, to kraj zachwycający turystów różnorodnością kulturową, przyrodniczą i historyczną. Oto top 5 atrakcji turystycznych, które sprawiają, iż podróżowanie po Indonezji to niezapomniane doświadczenie.
Podróż do Indonezji to wyjątkowe doświadczenie, które oferuje niezwykłe bogactwo kultury, zapierającą dech w piersiach przyrodę, egzotyczne smaki i fascynujące tradycje. Zwiedzanie tego wyspiarskiego państwa (zobacz CENY WYCIECZEK do Indonezji www.fostertravel.pl/wycieczki/indonezja/ ) obfituje w atrakcje różnego typu, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy architektury, jak i fani tropikalnej przyrody. Specjalnie dal Was wybraliśmy pięć ikonicznych atrakcji turystycznych Indonezji, które po prostu trzeba odwiedzić, będąc w tym kraju.

Borobudur - majestatyczna świątynia buddyjska

Znajdująca się na Jawie świątynia Borobudur to największe buddyjskie sanktuarium na świecie. Zbudowana jest w kształcie piramidy z kamienia, a zdobią ją tysiące rzeźb i płaskorzeźb, przedstawiających sceny z życia Buddy. Wchodzenie na szczyt o wschodzie słońca to magiczne doświadczenie.

Kompleks składa się
Idź do oryginalnego materiału