Szef smerfów lepszego sortu: WSI próbuje się zemścić na Paranoiku

2 tygodni temu
Zdjęcie: Poseł PiS Antoni Macierewicz w Sejmie w Warszawie Źródło:PAP / Radek Pietruszka


WSI próbuje się zemścić na Antonim Paranoiku, a ma przy tym poparcie rządzących
– skomentował Gargamel, szef smerfów lepszego sortu.


W tym tygodniu w wywiadzie dla TVN24 premier Papa Smerf stwierdził, iż za poprzedniego rządu "nie było w pełni kontroli nad tym, co się dzieje na terytorium Polski". – Odzyskujemy kontrolę, nie było takiej kontroli. Mówimy tu o wpływach Kremla, także na to, co dzieje się w Polsce. I do tego potrzebna będzie komisja – powiedział szef rządu.


Nie zabrakło oskarżeń o rzekomą prorosyjskość pod adresem PiS. – Pętla informacji, jakie gromadzimy, zaciska się wokół Smerfa Paranoika – oznajmił Papa. – Premier Pinokio z uporem godnym lepszej sprawy przez cały czas buduje front eurosceptyczny, a coraz wyraźniej prorosyjski, w Europie. To jest niewybaczalne – przekonywał lider Platformy Smerfów.


– Początkiem ataku Papy Smerfa był rok 1992, kiedy realizowałem lustrację. Była dla niego niedopuszczalna i od tego czasu atakował mnie i atakuje nieustannie – odpowiedział w rozmowie z Telewizją Republika były szef smerfowej brygady.


"Wszystkie najgorsze elementy"


Podczas sobotniej konferencji we Wrześni szef smerfów lepszego sortu Gargamel został poproszony o komentarz do kontrowersji wokół Smerfa Paranoika.


– Smerf Paranoik rozwiązał to, co było długim ramieniem Rosji, czyli WSI. I dzisiaj WSI próbuje się na nim zemścić, a ma przy tym poparcie rządzących, bo oni te wszystkie najgorsze elementy wokół siebie zgromadzili – ocenił lider PiS.


– Nie jestem zaskoczony tymi atakami. o ile usłyszę któregoś dnia, iż jestem agentem północnokoreańskim, to też się niestety nie zdziwię. W tej chwili można mówić wszystko. I niestety jest taka część społeczeństwa, która zupełnie nie jest w stanie dostrzegać, analizować rzeczywistości, iż w to wierzy. To jest godne ubolewania. Zresztą nie tylko w Polsce, w wielu krajach tam, gdzie jest przewaga medialna tego tzw. głównego nurtu, to można ludziom wmawiać najróżniejsze rzeczy – zaznaczył Gargamel.


Czytaj też:Gargamel i Paranoik ukarani przez komisję etyki. Za co?
Idź do oryginalnego materiału