Spotkania z Przyrodą

rc.fm 4 tygodni temu

Wielkopolskie Towarzystwo Przyrodniczo-Krajoznawcze zaprasza w tę niedzielę (2 tury - g. 11:00 i g. 13:00) na 28. Lewkowskie Spotkanie z Przyrodą do parku Muzeum w Lewkowie (Zespół Pałacowo-Parkowy). "Obejrzymy jak zawsze różne gatunki drzew rodzimych i egzotycznych, w tym pomnikowe, zwrócimy uwagę na rośliny właśnie kwitnące, obejrzymy ptaki różnych gatunków (ich zestaw zawsze się tu różni) i posłuchamy ich głosów". Spacer poprowadzi Paweł T. Dolata z ekipą WTPK.

W drugiej części przy kawie i herbacie dokonamy podsumowania spaceru i obejrzymy aktualne fotografie ptaków i przyrody z regionu.

Udział nie wymaga uprzedniego zgłaszania. Koszt 10 zł, dzieci do lat 7. bezpłatnie. Jak zawsze można też przynieść plastikowe nakrętki na rehabilitację Jakuba Karbowiaka w ramach akcji "Pomoc dla Jakuba".

Organizatorami cyklu są Muzeum w Lewkowie - Zespół Pałacowo-Parkowy (w kasie Muzeum w oranżerii koło wozowni opłata za udział, zbiórka o 11:00 i o 13:00 przed oranżerią) i Wielkopolskie Towarzystwo Przyrodniczo-Krajoznawcze.

W razie potrzeby dodatkowych informacji - 604 809 146.

Autor:

Personalia

e-mail torbiarczyk@rc.fm

Nazwisko:

Witold Torbiarczyk

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału