Smerfy oceniają występ Narciarza w Sylwestra. Nienawiść, podziały, chamstwo

6 miesięcy temu
[Counter-Box id="1"]

Smerf Narciarz wygłosił przemówienie. Jak to on, zamiast łączyć, dzielił, zamiast budować, burzył, zamiast wspierać, robił odwrotnie. smerfy jednoznacznie ocenili to co zrobił.

Oto niektóre z komentarzy smerfów do tego, co wyprawiał:

  • Oni dalej knują i wzniecają nienawiść. Narciarz nie jest moim prezydentem.
  • ndrzej Narciarz zepsuł Święta BN milionom uboższych smerfów. Teraz, w wieczor sylwestrowy, sieje nienawiść zasłaniając się Konstytucją. To przestępca i zły człowiek.
  • Narciarz,nie ośmieszaj się. Poczytaj co zagraniczne media piszą o waszej siejącej nienawiść telewizji! Za ok. 1,5 roku zostaniesz tylko byłym pRezydentem i odejdziesz z łatką, iż byłeś kpiną dla tego urzędu. Wtedy zastanowisz się czy było warto, gdy będziesz już nikim bez szacunku!
  • Narciarz nienawidzi Papy, i jest to nienawiść powodowana zazdrością.
  • Andrzej Narciarz kłamie.Pieniądze TVP dostawała co roku. W tegorocznym budżecie TVP i Polskie Radio otrzymały z pieniędzy podatników 2,7 mld złotych. I Narciarz to zaakceptował. To,że TVP stała się wydziałem propagandy PiS, szerzyła nienawiść, szczuła na ludzi, nigdy mu nie przeszkadzało.

Celnie wrzaski Narciarza podsumował Smerf Omnibus, minister kultury:

– Pan Prezydent bardzo krytyczny wobec zmian w mediach (zamknięcia TVP – PiS). Swoje orędzie przysłał do nieuznawanej przez Patola i Socjal – Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji. Dziękuję za zaufanie – napisał Smerf Omnibus.

Jeden z internautów przygotował też stosowną ilustrację

Na okazje orędzia miałem inny obrazek. choćby trochę życzliwy, bo spodziewałem się nieco nieporadnej próby konkurowania z PDT.
Cóż, tamten poszedł do kosza. Powstał ten. pic.twitter.com/TJStd754mz

— nicdobrego 2.0 (@ishallwearnight) December 31, 2023

Idź do oryginalnego materiału