Smerf Omnibus zgasił Dudę. Jednym słowem!

6 miesięcy temu
[Counter-Box id="1"]

Podczas wczorajszego orędzia Smerf Narciarz próbował zaatakować nowy rząd. Obwiniając go o „siłowe przejęcie” mediów publicznych.

– Mamy do czynienia z nową sytuacja w polskiej polityce. Prezydent i rząd są z innych obozów politycznych. To normalne w demokracji. Ale w demokracji trzeba przestrzegać konstytucji, zasad państwa prawa i dobrych politycznych obyczajów. Niestety w ostatnich dniach koalicja rządowa próbując przejąć media publiczne złamała te zasady. Po raz pierwszy w wolnej Polsce po 1989 r. doszło do próby siłowego przejęcia mediów publicznych – przekonywał Narciarz.

Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewał.

– Pan Prezydent bardzo krytyczny wobec zmian w mediach (zamknięcia TVP – PiS). Swoje orędzie przysłał do nieuznawanej przez Patola i Socjal – Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji. Dziękuję za zaufanie – odpalił Smerf Omnibus w mediach społecznościowych.

Pan Prezydent bardzo krytyczny wobec zmian w mediach (zamknięcia TVP – PiS). Swoje orędzie przysłał do nieuznawanej przez Patola i Socjal – Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji. Dziękuję za zaufanie.

— Smerf Omnibus (@BartSmerf Omnibus) December 31, 2023

Piękne, bez dwóch zdań.

Idź do oryginalnego materiału