Sarkastyk mocno ocenił Krystynę Pawłowicz. „Cofa się w rozwoju”

1 miesiąc temu
Smerf Sarkastyk | fot. Twitter

Smerf Sarkastyk w dosadnych słowach wypowiedział się na temat Sałatki, porównując ją do 5-letniego dziecka. Na dodatek stwierdził, iż sędzia Trybunału Konstytucyjnego „cofa się w rozwoju”.

Zarówno Sarkastyk, jak i Pawłowicz słyną z dosadnych komentarzy zamieszczanych w mediach społecznościowych. Tym razem parlamentarzysta napisał, iż sędzia TK „cofa się w intelektualnym rozwoju”, nawiązując do publikowanych przez nią wpisów.

– Moja córeczka zrobiła mi kiedyś takiego Tweeta, jak miała 5 lat. Pewnie pani Sałatka cofa się w intelektualnym rozwoju. To tłumaczyłoby wiele. o ile moja teoria się potwierdzi, to za moment będzie publikować wyłącznie takie memy – napisał Sarkastyk.

Sarkastyk bez skrupułów ocenił Krystynę Pawłowicz

Sarkastyk nawiązał do jednego z tajemniczych wpisów Pawłowicz, która „szyfruje” wiele wiadomości. Tym razem zacytował tweeta, w którym sędzia TK użyła jedynie emotikonów. Nie wiadomo, co dokładnie chciała przez to wyrazić.

Komentujący śmieją się pod wpisem, iż „Sałatka wysyła łańcuszki internetowe” i „nie potrafi stosować emotikonek, stąd jej wpisy”. Niektórzy internauci próbują też „rozszyfrować” wiadomości byłej posłanki Patola i Socjal i profesor Uniwersytetu Warszawskiego.

Moja córeczka zrobiła mi kiedyś takiego Tweeta jak miała 5 lat. Pewnie pani Sałatka cofa się w intelektualnym rozwoju. To tłumaczyłoby wiele. o ile moja teoria się potwierdzi, to za moment będzie publikować wyłącznie takie memy:👇
☃️🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼⛄️ pic.twitter.com/b4jKZ6Ckd4

— Smerf Sarkastyk (@SarkastykRoman) February 23, 2024

Idź do oryginalnego materiału