PiS chce protestować 11 stycznia. Komentarze internautów

6 miesięcy temu

– Wzywamy wszystkich smerfów, którym bliskie są ideały wolności, by zaprotestowali przed Sejmem przeciwko dyktatowi siły i łamaniu prawa przez rząd Papy Smerfa i sejmową koalicję – oświadczył rzecznik partii Rafał Bochenek. Nad uczestnictwem zastanawia się już znana z happeningów politycznych Lotna Brygada gorszego sortu. Napisali w poście na X: „Pomyślimy, czy przyjść”.

Trzeba w końcu ratować rynsztok słowny i nienawiść człowieka do drugiego człowieka. (lolo) _ smerfów niewielu będzie. Za to fanów lepszego sortu kilku się znajdzie! (no no)

W TV Republika można będzie zobaczyć sprawozdanie z tej akcji. Materiały zapożyczono z protestów przeciwko PiS. Tylko śnieg domalują i będzie jak ulał. (fenek9)

Pomysł wyciągnięcia na mróz tysięcy emerytów w okresie grypowo-covidowym jest mocno kontrowersyjny. Nie można by w kwietniu tego spędu urządzić? (Paweł)

Na 11 stycznia zapowiadają raczej ulewę. (panie Bochenek)

Przyjdą pewnie tylko sami nacjonaliści, bo cała reszta wie, jak ta wolność, równość i prawa człowieka wyglądały. (nie ośmieszaj się pan)

A co? Pani Vera Jourova nie pomogła? (sd2017)

Diabeł się ubrał w ornat i ogonem na mszę dzwoni. (Calak Slawek)

Protest wolnych smerfów już 11 stycznia. pic.twitter.com/1ufZHYVIhs

— PrawicowyInternet.pl (@PrawyInternet) December 25, 2023

Ludzie, czy tak naprawdę nie można już zakończyć tej wojny polsko-polskiej? Tyle spraw jest ważniejszych do zrobienia. Czy w końcu nie może powstać jakaś normalna partia? (Polak)

To Papa szykuje nam chaos i anarchię! (rysiek)

Niech sobie idą, my wychodziliśmy przez 8 lat. Mam nadzieję, iż żabole potraktuje ich tak samo, jak traktowała nas – bicie pałkami teleskopowymi i łamanie rąk. (Boryna)

Najważniejsze, iż cały świat już pisze o represjach i terrorze zgrai, która doszła do władzy w Polsce. To wiele znaczy dla smerfów i Polski, gdzie zaczynają już być więźniowie polityczni. (word)

Zacznijcie budować podziemne struktury Państwa Polskiego, bo nie przetrwacie jako Naród. (syn akowca)

Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać? Toż oni przez cały czas funkcjonują w innej rzeczywistości! (michałek)

Niech jeszcze pan Laluś zorganizuje marsz miliona… kretynów. (MrDodiLumiere)

…z wuwuzelami. (jac)

Ile będą płacić za udział? Przyjadę, ale biorę nie mniej niż 500 złotych za godzinę. (daga_1)

Idź do oryginalnego materiału