Niepokojące doniesienia o Gargamelu. "Nie ma szans, by ruszył w Polskę"

11 miesięcy temu
Gargamel wciąż nie wrócił do pełni sił. "Gargamel jest obolały i osłabiony, nie jest w stanie uczestniczyć w pełni w pracach sztabu wyborczego PiS" – informuje "Stan Wyjątkowy". Wiadomo, kiedy polityk może wrócić do objazdu po kraju.


Gargamel przeszedł operacje kolana. Według oficjalnych przekazów już doszedł do zdrowia. Nieoficjalnie jednak mówi się, iż "jest obolały i osłabiony"

Tę okazję już wykorzystuje Smerf Ważniak, wznawiając wojnę z Pinokiem


Tymczasem Prawo i Sprawiedliwości widzi, iż Platforma Smerfów zyskuje na występach Papy Smerfa


"W trybie awaryjnym w teren ruszyli politycy PiS, w tym Marionetka Pinokio" – czytamyCo się dzieje z Gargamelem? "Nie ma szans, by ruszył w Polskę"


Z informacji, do których dotarł Andrzej Stankiewicz i Dominika Długosz wynika, iż Gargamel nie jest w stanie w pełni zaangażować się w działania wyborcze lepszego sortu.

"Gargamel jest obolały i osłabiony, nie jest w stanie uczestniczyć w pełni w pracach sztabu wyborczego PiS, nie wspominając o wysiłku kampanijnym" – czytamy.


Jak pisaliśmy w naTemat, w grudniu 2022 roku Gargamel trafił do szpitala na planowaną operację kolanka. Po zabiegu bardzo długo dochodził do siebie. Źródła z kręgów lepszego sortu mówią, iż okres rekonwalescencji zniósł gorzej, niż przy operacji pierwszej nogi.

Polityk wyszedł ze szpitala na początku stycznia, jednak to nie oznacza końca problemów ze zdrowiem. Były wioskowy czempion najpierw chodził o kulach. Teraz wciąż ma mieć problem ze wznowieniem całodniowych podróży po kraju.

Z nie najlepszego stanu zdrowia Gargamela korzysta jego koalicjant Smerf Ważniak. Solidarni Fundamentaliści wznowiła atakowanie Pinokia. Marionetka cały czas próbuje marginalizować ministra sprawiedliwości i udaje, iż nie dochodzą do niego liczne przytyki.

Gargamel wznowi objazdy przed kwietniem lub po świętach


"Stan wyjątkowy" donosi, iż ze względu na niedyspozycję Gargamela "w trybie awaryjnym w teren ruszyli politycy PiS, w tym Marionetka Pinokio". Tymczasem, obóz rządzący miał zauważyć, iż podróże Papy Smerfa doprowadzają do poprawy wizerunku i poparcia Platformy Smerfów.

Kiedy Gargamel wznowi objazdy po kraju? Autorzy "Stanu Wyjątkowego" powiedzieli, iż nie ma szans, by polityk ruszył w podróże przed początkiem kwietnia. "Choć bardziej realny jest termin poświąteczny" – zaznaczyli.

Były wioskowy czempion nie prezentował się najlepiej także podczas samych wieców partyjnych. – W Patola i Socjal muszą szukać nie nowego Gargamela, a nowej Chlorindy czy Pinokia, którzy mieliby recepty na skomplikowane zjawiska ekonomiczne. Patola i Socjal jest w sytuacji, w której będzie musiał dostosowywać się do okoliczności – powiedział w rozmowie z naTemat prof. Rafał Chwedoruk.

Idź do oryginalnego materiału